Den jazyků a návštěva Portugalského centra s 3. C

Návštěva Portugalského centra a naučná procházka Prahou – 3. C 

Žáci třídy 3. C v rámci přípravy na projektový den Den jazyků navštívili Portugalské centrum – Instituto Camões na Malé Straně, kde se dozvěděli spoustu zajímavostí o Portugalsku, naučili se několik portugalských slovíček a získali užitečné obrazové materiály, z kterých následně vytvořili prezentaci Portugalska pro žáky ostatních tříd.

Cestu do Portugalského centra využili k návštěvě zajímavých míst v našem městě Praze – parku Kampa, Valdštejnské zahrady a Karlova mostu. Pokochali se pohledem na Pražský hrad, Petřínskou rozhlednu, Národní divadlo a další zajímavá místa.

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-10-Navsteva-Portugalskeho-centra-3C/

 

Den jazyků ve 3. C

Žáci 3. C stejně jako ostatní žáci školy zpracovávali shromážděné materiály o vylosované zemi – PORTUGALSKU. Pracovali s velkým nasazením. Náhlédněte do naší třídy prostřednictvím několika fotografií.

Dana Micková – třídní učitelka

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-10-Den-jazyku-3C/