Děti z 1. C u hasičů v Modřanech

13. 12. se děti z 1. C vydaly na exkurzi k hasičům v Modřanech. Sluníčko sice krásně svítilo, ale ranní mrazík nám pěkně zbarvil tvářičky dorůžova. Pozorně jsme naslouchali zajímavému povídání v posluchárně s interaktivní tabulí. Dověděli jsme se, jak se máme chovat při požáru, proč požáry vznikají i jak požárům předcházet.

Naší pozornosti neunikl ani historický  hasičský vůz. Konečně jsme se po svačince dostali i do moderního vozového parku hasičů. Moc jsme se těšili na prohlídku hasičských aut. To bylo věcí k vidění, které hasiči pro svou náročnou práci potřebují! Dokonce jsme se mohli podívat i dovnitř auta. Plni dojmů jsme se vrátili do školy a někteří kluci už mají možná o budoucím povolání jasno. 🙂

Martina Holečková

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-12-Deti-z-1C-u-hasicu-v-Modranech/