Halloween 2019

Jak si mnozí z vás pamatují, vloni poprvé po mnoha letech došlo u nás k významným změnám v organizaci Halloweenu. Poprvé jsme zrušili obligátní halloweenskou veselici v tělocvičně a namísto ní uspořádali „Hodinu plnou halloweenských her“ aneb „Když starší žáci baví ty mladší“.

Organizace a příprav se opět ujala hromada nadšených osmáků a deváťáků pod mým vedením. Po dvou týdnech hektických příprav bylo vše připraveno, neboli jak pravili moji svěřenci: „Pančelko, jsme ready!“

Stejně jako v loňském roce jsme se domluvili, že se žáci osmých a devátých tříd postarají o zábavu svých mladších spolužáků. A to se jim opět podařilo. Žáci 1. – 7. tříd se na začátku třetí hodiny odebrali na předem určená stanoviště, kde se o jejich zábavu plných 45 minut starali jejich starší kamarádi. Mohli jste vidět spoustu halloweenských her, kvízů, křížovek, ale také sportovních akcí a došlo i na tanec. 45 minut uteklo jako voda a než jsme se nadáli, bylo po všem.

Čtvrtou hodinu vyrazil školou průvod, v němž byly už jen ty opravdu nejúchvatnější masky z každé třídy. To aby si je mohli zástupci jednotlivých tříd prohlédnout a vybrat tu nej nej nej masku či uskupení.

A jak to celé dopadlo? V soutěži o nejkrásnější masku to dopadlo následovně:

 

KATEGORIE JEDNOTLIVCI:

1. Tereza JUSTOVÁ 5. E „Mrtvý kolouch“
2. Tomáš RŮŽIČKA 4. E „It“
3. Tomáš DUBSKÝ 4. C „Bezhlavý v krabici“

 

KATEGORIE SKUPIN:

Vyhráli všichni! 🙂

1. Třída 9. C 9.C „Mexický svátek mrtvých“
2. Třída 9. D 9. D „Domov důchodců“
3. Třída 9. E 9. E „Černobyl“

  

NEJLÉPE NAMASKOVANÁ PANÍ UČITELKA:

1. Jaroslava „Stařenka“ DAVIDOVÁ

 

Sepsala J. Davidová


   

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-11-Halloween-2019/