Halloween na Jitřní 2016

V pátek 21.října naši školu navštívila prapodivná stvoření. Naštěstí jen tento den, kdy místo dětí, které učíme každý den, přišla nové vědomosti nasávat zoombie, čarodějové a čarodějnice – ať už moderní či klasičtí, upíři, upírky i s nejvyššími nadřízenými Drákuly, mrtvé nevěsty a mnoho dalších do největších detailů dovedených masek, ku příležitosti halloweenského dne na Jitřní. Objevily se i zcela neznámé, nepojmenovatelné a nové masky. Zajímá vás, jak vypadá strašlivý, obživlý, vražedný zip? My už jsme je potkali a za výrobu těchto masek by se nemuseli stydět ani maskéři zahraničních filmů :).

Jako tradičně jsme se chtěli s maskami pochlubit, proto jsme se třetí vyučovací hodinu vydali průvodem masek po celé škole. Průvod jsme zakončili v tělocvičnách, kde pro nás taneční zoombie týmy ze sedmých a osmých tříd připravily program, kterým se děti opravdu vyřádily a tím i prověřily své masky v zátěžovém testu při tanci a zábavě. Tento test proběhl velice důkladně a rozhodně jsme ho nezanedbali :).

V jednotlivých třídách pak probíhaly soutěže o nejlepší masku třídy. Výhru by si však zasloužily všechny děti, které si daly práci s halloweenskou maskou, veškeré masky byly velice povedené, originální a některé opravdu i strašidelné :).

Více fotek ze školského objektu Filosofská naleznete na http://tomasjares.rajce.idnes.cz/Halloween_2016_-_21.10.2016/.

Anna Bachová

Halloween na Jitřní:
http://filosofska.rajce.idnes.cz/2016-10-Halloween_Jitrni_21.10.2016

Halloween na Filosofské:
http://filosofska.rajce.idnes.cz/2016-10-Halloween_Filosofska/