Junior Erb zná vítěze!

Velké blahopřání a poděkování patří Tomáši Jarešovi, žáku z 8.D, který pro nás všechny vytvořil nové webové stránky školy. Tomáš byl pozván do Rezidence primátorky hlavního města Prahy k vyhodnocení krajského kola soutěže Junior Erb. S napětím jsme čekali výsledky. Tomáš získal 1.místo a postoupil do celorepublikového kola.

Výsledky byly vyhlášeny v Hradci Králové na konferenci ISSS. Tomáš zvítězil v konkurenci 40 projektů!!!

Všichni děkujeme, blahopřejeme a těšíme se na další vylepšování nejen webu. http://www.isss.cz/art/1132

Tomáš byl v loňském roce vybrán ředitelkou školy do projektu MČ Praha 4 Dělám víc, než musím.

Tomáš pro nás vytvořil Generátor křížovek, stačí zadat tajenku a děti si mohou procvičovat slovní zásobu v anglickém jazyce, vytvořil Portál pro podporu výuky na školách založený na sdílení potřebných materiálů ve výuce jak mezi učiteli, tak mezi žáky.

Ve škole Tomáš pomáhá všem, kteří potřebují poradit s technikou. V loňském roce pomohl s  technickým zabezpečením v KCN při rozlučce s deváťáky. V současné době připravil našim budoucím prvňáčkům překvapení.

Chcete-li vědět o Tomášovi více, klikněte v dolní části webových stránek na jméno Tomáš Jareš.

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-04-Junior-Erb-zna-viteze/