Letní příměstské tábory s doučováním zdarma

Vážení zákonní zástupci,

MČ Praha 4 reaguje na potřebu žáků, která se týká doplnění dílčích znalostí a dovedností, jejichž nabytí mohlo být ovlivněno výpadkem prezenční výuky v průběhu školního roku 2020/2021. Pro letošní prázdniny MČ Praha 4 využila spolupráce s organizací Sportjoy, která pořádá letní příměstské tábory s doučováním Schooljoy pro děti od 6 let (první třídy) do 15 let.

Smyslem je podpořit ty žáky, kteří trpěli distanční výukou nejvíce ať už po stránce socializační, nebo vzdělávací. Tábory jsou ZDARMA včetně stravy (POZOR v tabulce termínů na odkazu níže jsou uvedené i tábory komerční) a každý žák má nárok přihlásit se na jeden turnus/týden. Děti budou rozděleny dle tříd. Aktivity budou probíhat převážně venku a učení bude formou zábavy.

Podrobné informace jsme zaslali všem zákonným zástupcům na Bakaláře.

https://app.sportjoy.cz/embed/dates/all/sportjoy/camps

Vedení školy