LVK 2022: Sedmáci v Peci, 1. – 7. den (DENÍK)

Zprávy s fotkami z lyžařského výcvikového kurzu 7. ročníku vedené formou deníku. Článek je průběžně aktualizovaný. Za fotky děkujeme p. Lokočové.

Sedmý den – sobota

V sobotu bylo lyžování doslova za odměnu – dokonalý sníh, hezké počasí a minimum lyžařů na vlecích hlavně dopoledne. Odpoledne jsme zakončili lyžování horkou čokoládou na Zahrádkách. A teď už nám nezbývá nic jiného, než se sbalit, rozloučit se s nádhernou přírodou a doufat, že se sem zase brzy vrátíme! Čekejte nás zítra kolem 13.00 hod. u školy!

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-01-LVK-2022-7-den-sobota/

 

Šestý den – pátek

Jsme nadšení! Přes noc nám napadla spousta nového sněhu a od rána jsme měli luxusní počasí! Jsme zdraví, spokojení a naplno si užíváme pohádkové zimní Krkonoše. Jen jedna stížnost – nějak rychle se nám to tady krátí.

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-01-LVK-2022-6-den-patek/

 

Pátý den – čtvrtek

Čtvrtek nám přinesl bohatou sněhovou nadílku, takže jsme lyžovali sice bez sluníčka, ale zato v hromadách prašanu. Byla to pro nás nová zkušenost! Jsme vymrzlí, zachumelení a mega spokojení!

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-01-LVK-2022-5-den-ctvrtek/

 

Čtvrtý den – středa

I dnes nás Krkonoše obdarovaly nádherným sluníčkem. Lyžovalo se krásně a především nižší družstva dělají velké pokroky. Dobří lyžaři pilovali techniku na Hnědém vrchu a Zahrádkách. Odpoledne jsme museli odpočívat od lyžování a bylo to opravdu sladké odpočívání! Dnes večer je v plánu Vebrovky mají talent! Už se těšíme!

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-01-LVK-2022-4-den-streda/

 

Třetí den – úterý

Dnes jen krátce – skvělé slunečné počasí, skvělý sníh, skvělé lyžování, skvělé děti! Co dodat? Jasně – skvělé borůvkové knedlíky k obědu! Moc jsme si dnešní den užili a nekončíme, večer bude diskotéka!!!

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-01-LVK-2022-3-den-utery/

 

Druhý den – pondělí

Dnes se nám hory hezky předvedly v plné kráse! Sněžilo, fičelo a mrzlo, až se tvářičky červenaly. Dopoledne jsme se rozřadili do družstev a odpoledne už jsme se proháněli po Javoru, Zahrádkách, Smrku a Javořáku. Jsme unavení a moc spokojení!

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-01-LVK-2022-2-den-pondeli/

 

První den – Sedmáci v Peci

Tak jsme konečně tady! Cesta proběhla bez problémů a statečně jsme vyšlapali i kopec na Vebrovky. Ubytovali jsme se a stihli i malou vycházku na Kolinskou boudu s bouřlivým řáděním ve sněhu. Těšíme se na zítřejší lyžovačku! ⛷️❄️

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-01-LVK-2022-1-den-Sedmaci-v-Peci/