Nabídka kroužků Centra volného času ve školním roce 2022/2023

Níže jsme připravili nabídku kroužků pro letošní školní rok 2022/2023.

Kroužky pořádané školou začnou v pondělí 3. 10. 2022. Platba, není-li uvedeno jinak, je vždy na jedno pololetí. Platba proběhne bezhotovostně, přihlášený žák obdrží od vedoucího kroužku číslo účtu a specifický symbol.

Variabilní symbol žáci z 2. – 9. ročníku obdrželi loni, popř. napište do zprávy pro příjemce příjmení a třídu žáka. Žáci 1. ročníku letos. Noví žáci jej obdrží od svého třídního učitele. Je po celou dobu školní docházky neměnný. S platbou vyčkejte na pokyn vedoucího kroužku! Více informací naleznete v sekci Důležité – Platby.

Objednávání bude spuštěno v pondělí 12. září v 9:00 a ukončeno následující týden v pondělí 19. září ve 20:00. Po spuštění bude umožněna registrace, kdy rodič vytvoří v systému nový účet pomocí odkazu níže. Po přihlášení do systému lze vybrat kroužek a pokud je v něm v dané chvíli volná kapacita, je možné na něj dítě objednat pomocí odkazu v příslušném řádku v tabulce. Následně je nutné objednávku po zkontrolování údajů na další stránce potvrdit.

Přihlášku na kroužky CVČ odešlete na https://krouzky.zsfilosofska.cz.

Icon

Nabídka kroužků CVČ ve školním roce 2022/2023
Stáhnout

 

Nabídky kroužků našich partnerů

Níže naleznete letáky s nabídkami kroužků našich partnerů – Florbal FBK Olymp, kurzy inline bruslení, jógu pro děti, Kiddum Lego robotiku, fotbal Tempo Praha a latinsko-americké a standardní tance.