Nejmladší florbalisté stříbrní

V nejmladší kategorii florbalistů (4. – 5. tříd) se utkalo deset škol v nádherné multifunkční hale Prahy jedenáct. Organizátor postavil tři hřiště, která měl na povel vždy jeden zkušený florbalový rozhodčí.

Zápasy ubíhaly ve svižném tempu, a tak již chvíli po poledni byli známi vítězové jednotlivých skupin. V té naší to bylo po čtyřech výhrách a žádné prohře našeho družstva. Soupeřem ve finále nám pak byla ZŠ Jeremenkova. Finále bylo napínavé a hrálo se v rychlém tempu. Čtyři minuty před koncem vedeme o dva góly 5 : 3.

Poslední minuty však byly pro náš tým ukázkou houževnatosti a bojovnosti soupeře, který dokázal, v krátkém okamžiku za sebou, nastřílet tři góly. Ani náš závěrečný minutový tlak však již nic na skóre nezměnil, a tak končíme druzí po prohře 5 : 6.

Sestava: Durlin Dominik, Bílek Ondřej, Netolický Filip, Kubizňák Oliver, Dubský Tomáš, Dubský Lukáš, Naxera Martin a Kusý Jakub

Robert Medřický

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-12-Nejmladsi-florbaliste-stribrni/