Pirátský den v 1. D

Ve středu 10. 5. se děti z naší třídy obzvlášť těšily do školy. Čekalo je tak trochu jiné vyučování. Celá třída přišla oblečená v kostýmech a všichni vypadali jako piráti. Kostýmy a doplňky byly dokonalé. Celé dopolední vyučování se neslo v duchu pirátů. Každý z přítomných pirátů si zvolil své jméno, které jsme ten den používali. Pro děti byly připraveny pracovní listy, ve kterých plnily pirátské úkoly, které ve Slabikáři nebo v matematice nenajdeme. Žáci společně vyrobili pirátskou girlandu. Dětem zbyla i chvilka na zhotovení milých a usměvavých pirátů, které jsme vyrobili z papíru. Ti zdobí chodbu před naší třídou. Celý den se moc povedl. Děkuji všem maminkám za skvělé kostýmy a dětem za bezvadnou atmosféru, která nás celý den provázela. Piráti díky, zítra už bude vše podle rozvrhu.

Olga Zůnová

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-05-Piratsky-den-v-1.D/