Pojďme do školy pěšky!

Tuhle zprávu určitě nepřehlédněte. V pátek 15. září se nám všem vyplatí přijít do školy pěšky, na kole, na koloběžce, nebo autobusem MHD. Prostě dovoz autem rodiči je tenhle den zapovězený. Týká se to obou našich školních objektů, tedy Filosofské i Jitřní. Všem, kteří na to 15. září nezapomenou a pravidlo dodrží a dorazí do školy bez auta, se to vyplatí.

Před školou na ně bude čekat bohaté občerstvení přichystané našimi deváťáky (proslýchá se, že budou koláče a nejrůznější dobré limonády) a také malý dárek v podobě reflexního prvku.

Kdo přijede na kole, může si ho dát do našich nových stojanů u školy. S umístěním kol také pomohou deváťáci. Jen si nezapomeňte vzít vlastní zámek. Koloběžky samozřejmě mohou do šaten, jako vždycky. Tahle akce se koná v souvislosti s naším projektem „Bezpečné cesty do školy“, při které se snažíme spolu se sdružením Pražské matky zlepšit dopravní situaci před oběma našimi školními objekty.

Sylva Bartková