Projekt E.D.I.S.O.N. se blíží!

Vážení rodiče,
v září nového školního roku 2017/18 plánujeme pro naše žáky realizovat projekt E.D.I.S.O.N. v obou školských objektech. Společnost AISEC nám již počtvrté umožní účast v tomto mezinárodním projektu.

Mnozí z Vás si určitě vzpomenete na vyprávění svých dětí, které se mohly seznámit s mladými lidmi z různých částí světa a prakticky si vyzkoušet, že jejich znalosti anglického jazyka jsou natolik dobré, aby se s nimi domluvily a dozvěděly se mnoho zajímavých informací.

Obracíme se na Vás s velkou prosbou. Podmínkou realizace projektu je zabezpečit ubytování pro 12 – 14 lektorů v termínu 18.9. – 24.9. 2017. V případě, že Vaše rodinné podmínky dovolí ubytovat 1 – 2 zahraniční studenty, napište na školní email: skola@zsfilosofska.cz.

Za Vaši pomoc předem velice děkujeme.

PaedDr. Václava Mašková