Setkání k 55. výročí založení školy

Děkujeme všem, kteří jste s námi přišli oslavit 55. výročí založení školy.

Sešli jsme se ve vyzdobené tělocvičně a společně jsme si užívali moderní i klasické tance, přednes básní, hru na hudební nástroje. Vystupovali celé třídy, skupiny, jednotlivci i dvojice. Celým programem nás provázela Štěpánka a Jana, děvčata z 8. B a 9. A. Představilo se víc jak 70 žáků.

Děkujeme za výzdobu tělocvičny, tvorbu pozvánky, grafické zpracování programu, technické zabezpečení. Organizačně celý program koordinovala paní učitelka Barbora Macedo a paní učitelka Ľubica Vojtíšková.

Další část naší malé oslavy pokračovala s našimi žáky – průvodci prohlídkou školy. Návštěvníci si prohlédli třídy, učebny, jídelnu, školní družiny i náš nový prostor – prostornou terasu ve 3. patře.

Odpoledne jsme zakončili u poslechu amatérské hudební skupiny Portrait.

Všem děkujeme!

https://www.rajce.idnes.cz/filosofska/album/2023-09-setkani-k-55-vyroci-zalozeni-skoly