Škola písničkou

V pondělí 12. prosince se žáci 5. A zúčastnili interaktivního hudebního vystoupení Škola písničkou v Malostranské besedě. Pořad se dětem velmi líbil. A také je zaujala následná vycházka Prahou, kde se prošli přes Karlův most na Kampu.

Emanuel Dunajevský
12. prosince jsme šli na pořad Škola písničkou v Malostranské besedě. Krásně nás přivítali a s doprovodem akordeonu jsme mohli zpívat a nebo, kdo chtěl, hrát na nějaký hudební nástroj. Moc se mi to líbilo a myslím, že mluvím za všechny. A nakonec jsme šli na vlastivědnou vycházku.

Adam Šolc
V pondělí jsme místo vyučování šli na akci Škola písničkou, kde jsme tancovali, zpívali a mohli jsme si vyzkoušet různé nástroje. Potom jsme šli na vycházku přes Karlův most a na Kampu. Ten den se mi moc líbil.

Julie Johanová
V pondělí 12. prosince byl Na Malostranském náměstí v Malostranské besedě pořad Škola písničkou. Tam jsme zpívali i vánoční koledy a hráli na hudební nástroje. Pak jsme šli na kampu a k Čertovce. Moc se nám to líbilo.

Matouš Přílepek
Pondělní den byl zábavný, protože jsme byli na pořadu Škola písničkou v Malostranské besedě. Nakonec jsme šli na vycházku na Karlův most, která se mi moc líbila. Bylo to moc hezké.