Školní kolo soutěže konverzace v anglickém jazyce

Ve dnech 21. a 28. ledna 2019 se uskutečnila soutěž konverzace v anglickém jazyce. V pondělí 21. ledna předvedli své znalosti zástupci žáků 6. a 7. ročníků, o týden později své znalosti prokázali žáci 8. a 9. ročníků. Soutěž má tři části – poslech, mluvení a „hraní rolí“.  Soutěže se zúčastnilo celkem 16 žáků. Všichni zúčastněni prokázali výborné znalosti anglického jazyka. V kategorii žáků 6. a 7. ročníků zvítězil René Rypar (7. C), na 2. místě se umístil Vojtěch Štrop (7. D), třetí byl Ondřej Gürlich (6. A). Vítězem v kategorii žáků 8. a 9. ročníků se stal Štěpán Ondrouch z 9. C, druhé místo získala Lenka Bílá, také z 9 C. Na třetím místě se umístila Daniela Novotná z 8. C.

Žáci Štěpán Ondrouch a René Rypar, vítězi obou kategorií, budou naši školu reprezentovat v obvodním kole soutěže konverzace v angličtině.

Žáku Janu Valentovi (7. D) byla udělena cena za mimořádné znalosti anglického jazyka.

Všem zúčastněným děkujeme za úspěšnou reprezentaci třídy a vítězům hodně štěstí v obvodním kole.

Ľubica Vojtíšková