Turnaj mezi školami v Laser game

Celkem 10 týmů, od 5. až do 9. tříd, se z naší školy zúčastnilo turnajů základního kola v Laser game (Samsung sportovní liga ZŠ). Ze tří soutěžních, a několika bonusových, her do semifinále zaručeně postoupily 3 týmy. Z největší pravděpodobností se k nim přidá ještě tým na 4. „nechtěném“ místě a to jako „lucky loser“ – šťastný smolař. To se ale uvidí až podle výsledků po dohrání celé základní skupiny.

Ke cti našich závodníků patří obrovská podpora našich týmů usilovným fanděním a obrovskou motivací a nadšením pro věc.

V meziškolní Samsung Laser game lize soutěžilo mezi ZŠ 53 týmů (tj. 318 dětí), z toho plných 10 týmů reprezentovalo právě naši školu.

Za zmínku stojí i velmi kvalitní výkony našich hráčů. Mezi 10 nejlepších hráčů turnaje se probojovali: David Kolman (7.B), Vojta Málek (7.A), Sebastian Hykš (8.A), Matěj Fulín (6.B), Saša Polák (9.A), Denis Tesař (7.A), Vojta Černý (7.B), Ondra Zlesák (7.A) a Viktor Macháň (6.B).

Semifinálové kolo turnaje proběhne po jarních prázdninách. Našim týmům i jednotlivcům přejeme mnoho úspěchů v náročném boji.