Turnaj ve stolním tenisu na Jitřní

V pondělí 24. dubna proběhl na Jitřní turnaj ve stolním tenisu. Účastnilo se ho 22 nadšenců pro stolní tenis ze třetích až deváté třídy. Hrálo se na zkrácené sety ve třech skupinách. Ty byly sestaveny z věkově blízkých hráčů a hráček. Na závěr turnaje hráli vítězové skupin své superfinále.

Turnaje se účastnily i dvě dívky, které byly svým chlapeckým soupeřům velkou konkurencí a umístily se ve svých skupinách na předních místech.

Vítězem první skupiny (III. a IV. třídy) se stal Matouš Švarc ze IV. C, vítězem druhé skupiny (V. třídy) se stal Tomáš Bláha z V. A, vítězem třetí skupiny (VIII. a IX. třidy) Michal Miklík z VIII. A. Michal Miklík pak vyhrál i superfinále.

Počet míst na stupních vítězů je samozřejmě omezen, ale své malé vítězství má za chuť hrát a nasazení každý kdo hrál. Už se těšíme na příští turnaj J.

Mgr. Jiří Barták

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-05-Turnaj-ve-stolnim-tenisu-na-Jitrni/