Turnaj základních škol v miniházené

Ve středu 31. května 2017 proběhla v areálu TJ Astra Zahradní Město závěrečná část soutěže v miniházené, které se účastnily základní školy z Hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Do finálních bojů postoupilo čtyřicet čtyři týmů rozdělených rovným dílem do kategorie I. až III. třída a kategorie IV. a V. třída. ZŠ Filosofská měla zastoupení v obou kategoriích.

Hrálo se na venkovních hřištích a o postupu celkovém vítězství rozhodovalo umístění v nalosovaných skupinách, tady sehrálo svou roli i štěstí. Naše škola sice nedosáhla na pomyslnou „bednu“, ale naše týmy se neztratily a někdy přehrály i ty, kteří se házené pravidelně věnují.

Po náročných bojích se soupeři a žhnoucím sluncem jsme v kategorii I. až III. třída obsadili desáté místo. V kategorii IV. a V. třída pak místo čtrnácté.

Už se těšíme na příští rok.

Mgr. Jiří Barták

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-06-Turnaj-zakladnich-skol-v-minihazene/