Žáci z 1.C a 1.D navštívili školní knihovnu

Naši prvňáčci se už učí číst první slabiky i slova a to je ten pravý čas pro návštěvu školní knihovny. Viděli tu spoustu knih, které si mohou půjčit a číst si je. Byli seznámeni se systémem půjčování i z jakých knih si mohou vybírat.

První nadšení čtenáři si už hned při první návštěvě knihy zapůjčili, jen tak na zkoušku, aby se přesvědčili, jestli to opravdu funguje. 🙂  Někteří budoucí čtenáři si knihy jen prohlíželi přímo v knihovně a přemýšleli, kterou si v budoucnu půjčí a přečtou jako první.

Od paní knihovnice všichni dostali krásné záložky, které budeme brzy potřebovat při čtení ve Slabikáři. V knihovně se dětem moc líbilo. Teď už si do knihovny mohou chodit číst nebo půjčovat knihy sami.

Martina Holečková

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-10-Zaci-1C-1D-navstivili-skolni-knihovnu/