Anglické divadlo

V pondělí 22. května 2017 navštívila třída 4.D spolu se 3.C a 3. D divadelní představení v anglickém jazyce v divadle na Národní třídě.

Příběh divadelního představení se odehrával v hotelu, kde se konala psí soutěž.

V hotelu se ubytoval pohádkový medvídek, jako divák psí soutěže. Dalšími návštěvníky hotelu byly paní Červená s fenkou Kleopatrou a pan Žlutý se psem Antonym. Posledním hostem byl Zlý medvěd se svým psem Pavoukem.

Zlý medvěd samozřejmě chtěl, aby jeho pes zvítězil, a proto ukradl Antonyho a Kleopatru. Majitelé psů po nepěkném ranním překvapení, kdy nenašli své psy, zavolali policii.

Zlý medvěd tohoto zmatku využil a obojky ukradených psů podstrčil pohádkovému medvídkovi do jeho tašky, aby zmátl policii. Policista samozřejmě obojky objeví a pohádkového medvídka zavře do vězení. Diváci v hledišti však policistovi prozradí, že zlodějem psů je Zlý medvěd.

Policista si vybral dvě děti z hlediště a nasadil jim na hlavu čepičku se psími oušky. Za malou chvíli se ukázal Zlý medvěd a psy (převlečené diváky) chtěl ukrást, ale policista ho zadržel a zavřel do vězení. Pohádkový medvídek byl volný.

Psí soutěž, která se na konci představení odehrávala, samozřejmě vyhráli dva vybraní diváci.

Toto představení se mi velmi líbilo, protože jsem celému ději (i když byl v angličtině) perfektně rozuměla. Líbilo se mi také proto, že mělo zábavný a vtipný děj.

Adéla Mužíková, 4. D