Na výletě v isvětě – 5. A

Eva Fulínová

Ve středu 15. února jsme šli se třídou do divadla Metro na představení černého divadla, které se jmenovalo na Výletě v isvětě. Do divadla jsme jeli autobusem a tramvají. Když jsme dorazili k divadlu, měli jsme chvilku na svačinu. Po chvíli nás pustili dovnitř a my čekali, až dorazí všichni a divadlo začne. Představení bylo o tom, jak se dva lidi měli rádi, ale postupně na sebe neměli čas, protože neustále něco dělali na tabletu. Potom už ani nevěděli, že ten druhý vůbec existuje. Představení se mi líbilo. Bylo poučné a vtipné. Na konci nám ukázali, jak černé divadlo funguje. Kdybych mohla, šla bych tam znovu.

Jan Štolba

Se třídou jsme jeli do divadla Metro na černé divadlo. Šli jsme na představení na Výletě v isvětě, které je o tom, jak mobilní telefony a tablety mění vztahy lidí k horšímu, protože na konec si nikdo nikoho už nevšímá. Byli tam fajn herci, kteří nám na konci ukázali, jak se černé divadlo dělá a mohli jsme si to i vyzkoušet. Po divadle jsme jeli zpátky do školy na výuku.