Stolní tenis – Finále Prahy 4

Oproti tomu chlapci měli velkou šanci na vítězství a postup do celopražského finále. Po dvou vítězstvích (a jedné porážce v základní skupině postupili chlapci do semifinále. V semifinálovém utkání chlapci uspěli vcelku jednoznačně, když porazili ZŠ na a probojovali se do finále.

Kromě vítězství se hrálo i o postup. Ve finále se naši chlapci utkali již po druhé v turnaji se ZŠ Na Líše. Poprvé ve skupiny s tímto soupeřem prohráli 3:4 na zápasy a i finále bylo velmi vyrovnané. Po čtyřhře a prvních třech finálových zápasech jsme vedli 3:1. Martin Sobotka svoje utkání nezvládl a prohrál. Stav byl 3:2 pro nás. Vítězství a postup měl pak ve svých rukách Honza Morava. Za stavu 1:0 na utkání ale druhý ani třetí set neuhrál a vše tak zůstalo na Pavlovi Hrdličkovi. Ani on však poslední rozhodující bod nezvládl vybojovat a postup do Pražského finále nám proklouzl mezi prsty. I přes zklamání z finále si kluci zaslouží pochvalu za to jak o postup a vítězství bojovali i za to, že hráli opravdu pěkný stolní tenis.
Dívkám se v turnaji moc nedařilo a po třech porážkách obsadili 4 místo.

 

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2016-11-Stolni_tenis_-_Finale_Prahy_4/